СТРАХУВАННЯ ЯК ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ТУРИСТИЧНИХ ФОРМАЛЬНОСТЕЙ - Наукові конференції

Вас вітає Інтернет конференція!

Вітаємо на нашому сайті

Рік заснування видання - 2014

СТРАХУВАННЯ ЯК ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ТУРИСТИЧНИХ ФОРМАЛЬНОСТЕЙ

08.08.2023 18:25

[1. Економічні науки]

Автор: Башинська Марина Ігорівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри туризму та соціально-гуманітарних дисциплін Міжнародного європейського університету; Власенко Олена Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри туризму та соціально-гуманітарних дисциплін Міжнародного європейського університету


Практична реалізація завдань сучасного туристичного бізнесу (зокрема, у фокусі туристичних формальностей) не можлива без залучення інструментарію страхування. На сьогоднішній день, жоден потенційний клієнт, який бажає відвідати ту чи іншу країну світу не зможе реалізувати заплановане без проходження процедури страхування. Досить цікавим у цьому інституційно-правовому полі є і той факт, що усі без винятку витрати за умов настання можливого нещасного випадку, як показує практика, у більшості випадків покладається на  організатора туризму.

За таких серйозних обставин настання юридичної відповідальності для самого суб’єкта туристичної діяльності за можливе настання нещасних випадків, передбачено визначають необхідність підписання туристичними підприємствами договорів зі страховими агентами. 

При будь-яких нормативно-страхових конфігураціях між вищевказаними сторонами, сам турист повинен бути детально ознайомлений з інформаційним спектром по страхових полісах та ситуаціях, які вони регулюють. Такий рівень правової обізнаності уможливить спрощення процедури ідентифікації самим туристом (за умов настання потреби) істинних джерел допомоги, що актуалізують подолання непередбачених обставин, шляхом перерахування на його персональний рахунок страхових виплат. У міжнародній практиці затверджена процедура страхування на рівні туристичного бізнесу циркулює за двома основоположними схемами: компенсаційною та сервісною. Настання першої обумовлюється результативністю настання нещасного випадку за наслідком якого самому туристу виплатиться страхова компенсації після повернення додому.

Особливістю другої схеми є її максимальна простота циркулювання, яка після настання несприятливого нещасного випадку передбачає лише налагодження комунікативного зв’язку (як правило у телефонному режимі) зі службою, контакти якої зазначені на полісі. За результатом такого звернення інформація з диспетчерської служби передається до сервісної та приймається до оперативного виконання з метою досягнення вихідної результативності затверджених у договорі умов страхування.

На основі вищевикладеного можемо зробити висновок, що система страхування, як важлива складова туристичних формальностей, слугує важливим інструментом забезпечення безпеки туриста та можливої реалізації необхідних фінансово-покривних процедур, які можуть настати за умов нещасного випадку. 

Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License
допомога Знайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Конференції

Конференції 2024

Конференції 2023

Конференції 2022

Конференції 2021

Конференції 2020

Конференції 2019

Конференції 2018

Конференції 2017

Конференції 2016

Конференції 2015

Конференції 2014

:: LEX-LINE :: Юридична лінія

Міжнародна інтернет-конференція з економіки, інформаційних систем і технологій, психології та педагогіки

Наукові конференції

Економіко-правові дискусії. Спільнота