ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА ЗАНЯТТЯХ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ - Наукові конференції

Вас вітає Інтернет конференція!

Вітаємо на нашому сайті

Рік заснування видання - 2014

ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА ЗАНЯТТЯХ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

24.01.2025 16:59

[4. Педагогічні науки]

Автор: Бондар Галина Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Палюк Вікторія Ігорівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини


Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) стали невід’ємною частиною багатьох аспектів повсякденного життя, включаючи освіту, бізнес та особисте спілкування. Вони допомагають полегшити та урізноманітнити способи спілкування та швидко отримати доступ до величезних обсягів інформації з будь якого континенту.

Нові технології долають кордони швидше, ніж це можна було уявити. Вони надають нові можливості та ставлять відповідні завдання, що потребують вирішення. 

Термін «інформаційно-комунікаційні технології» включає в себе: aпаратне забезпечення (пристрої, такі як комп’ютери, планшети, смартфони, сервери та мережеве обладнання); програмне забезпечення (додатки та програми, які працюють на апаратному забезпеченні; освітнє програмне забезпечення; комунікаційні платформи); Інтернет-послуги (електронна пошта, перегляд веб-сторінок та електронна комерція; онлайн-сервіси, веб-сайти, соціальні мережі та інші ресурси, які сприяють спілкуванню та обміну інформацією); управління даними (хмарні сервіси та бази даних).

Для освіти інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) набули фундаментального значення. Вони підтримують процеси наукових досліджень та обмін здобутками навчання та викладання, розширюючи доступ до інформації, уможливлюючи дистанційну комунікацію та модернізуючи інтерактивне та динамічне навчальне середовище.

Інструменти ІКТ, такі як інтерактивні додатки, відео та онлайн-ігри, роблять заняття з іноземної мови більш цікавими.

Доступ до автентичних матеріалів, таких як новини, подкасти та розмови з носіями мови, допомагають студентам зануритися в мову, яку вони вивчають.

Додатки для вивчення мови часто надають миттєвий зворотній зв’язок, що допомагає студентам виправляти помилки та швидше вдосконалюватися.

Онлайн-ресурси та платформи роблять вивчення мови доступним у будь-який час і в будь-якому місці. Вони можуть адаптуватися до різних стилів і темпів навчання.

Інструменти ІКТ сприяють змішаному навчанню за допомогою віртуальних класів, дискусійних форумів і групових проектів, покращуючи комунікативні навички студентів.

Отже, «ІКТ надають доступ студентам гуманітарних та інших спеціальностей до нетрадиційних джерел інформації, створюють можливості для творчої діяльності, формування професійних навичок, можливість застосування нових форм та методів навчання. Використання ІКТ у навчальному процесі, комп’ютерна підтримка у викладанні англійської мови дозволяють внести кардинально нове у звичайні форми роботи викладача, сприяють цікавому і всебічному розкриттю, зрозумілішому поданню навіть дуже складного матеріалу і тим самим сприяють значному скороченню навчального часу для успішного засвоєння теми» [1, с.239].

Література:

1. Супрун М. В., Гордієнко Ю. А. Використання ІКТ у процесі навчання англійської мови при підготовці студентів гуманітарних спеціальностей. Актуальні питання гуманітарних наук : міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. 2021. Т. 3, № 39. С. 233–240.

Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License
допомога Знайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Конференції

Конференції 2025

Конференції 2024

Конференції 2023

Конференції 2022

Конференції 2021

Конференції 2020

Конференції 2019

Конференції 2018

Конференції 2017

Конференції 2016

Конференції 2015

Конференції 2014

:: LEX-LINE :: Юридична лінія

Міжнародна інтернет-конференція з економіки, інформаційних систем і технологій, психології та педагогіки

Наукові конференції

Економіко-правові дискусії. Спільнота